مشاوره با کارکسا

 

با گسترش دنیای اینترنت و فراگیر شدن آن، سبک زندگی تغییر کرده و کسب و کارهای قدیمی ، تا حدی جای خود را به کسب و کارهای جدید دادند.

یکی از مهمترین این تغییرات ، با روی کار آمدن وب سایت اتفاق افتاده است.

بنابراین امروزه بسیاری از کسب و کارها ، از فروشگاه گرفته تا شرکت ها ، مزون ها ، خدمات و کسب و کارهای کوچک ، نیاز مبرم به معرفی و تبلیغات در اینترنت را دارند.

البته ناگفته نماند که شیوع ویروس کرونا باعث شده که بسیاری از کسب و کارها تضعیف شوند، بنابراین برای جبران خسارات ، بسیاری مجبور شدند به داشتن وب سایت روی بیاورند.

به طور خلاصه ، برای گسترش کسب و کار خودتان ، مجبورید که وب سایت داشته باشید!!

 

این شروع کار است !!

 

شما برای داشتن یه وب سایت متناسب با شرایط کاری خود ، حتما و حتما و حتــــــــــــــــما نیاز به مشاوره معقول و مناسب دارید.

شرکت کارکسا این قــول را به شما می دهد که در این مقاله ، بتوانید به طور کامل متوجه شوید که برای داشتن وب سایت ، چه مواردی را باید بدانید و انتظار داشته باشید.

 

    ویژگی های وب سایت خوب چیست ؟

 

1- برای شما طراحی و سفارشی سازی شده باشد.

2- سئو بسیار مناسب داشته باشد. یعنی هنگام جستجو در گوگل ، در صفحه اول دیده شود.

3- سرعت بالا آمدن (یا همان Load شدن) خوبی داشته باشد تا کاربر از کار کردن با سایت شما لذت ببرد.

4- UX خوبی داشته باشد (UX مخفف User Experience است. یعنی سایت بسیار روان و غیر پیچیده به نظر برسد تا کاربر برای استفاده از سایت دچار سردرگمی نشود ! این مورد بسیار مهم است)

5- پشتیبانی خوبی داشته باشد (یعنی تیم طراح سایت تا انتــــــــــهای مسیر در کنار شما باشد)

6- پنل مدیریتی خوبی داشته باشد تا شما بتوانید هر آن چیزی که در وب سایت وجود دارد را خودتان تغییر دهید و نیاز نباشد که به طراح وب سایتتان وابسته باشید.

7- سایتتان دقیقا همان چیزی باشد که در ابتدا تیم طراحی سایت به شما قولش را داده بود (در واقع ویژگی های سایتتان دقیقا مطابق با لیست اولیه امکاناتی باشد که به شما داده شده)

8- اگر بعدها براساس نیازهای جدیدی که پیدا کردید ، نیاز داشتید تا تغییراتی را بر روی سایتتان داشته باشید، تیم طراحی سایت بتواند به راحتی و در کمترین زمان و با کمترین مبلغ این کار را برای شما انجام دهد. (در واقع طراحی سایت طوری انجام شده باشد که تغییرات به راحتی بتواند انجام  شود)

9- ظاهر وب سایت به روز باشد . همچنین باید واکنشگرا (یا همان ریسپانسیو) باشد تا در همه دستگاه ها (یا پلتفرم ها) مانند لپتاپ (صفحه بزرگ) ، تبلت (صفحه متوسط) و گوشی موبایل (صفحه کوچیک) زیبا و حرفه ای دیده شود.

و بسیاری موارد دیگر ...

 

  هزینه واقعیه طراحی وب سایت چگونه بدست می آید؟

 

هزینه واقعی طراحی وب سایت به چند مورد بستگی دارد :

1- امکانات وب سایت (هرچقدر امکانات وب سایت بیشتر باشد ، قیمت آن هم بالاتر می رود)

2- با استفاده از چه فریم ورک و زبان هایی نوشته شده باشد (CMS هایی مثل وردپرس و ... یا فریم ورک هایی مانند سیمفونی و لاراول که باید برنامه نویسی شوند)

3- سئو خوبی داشته باشد یا نه (بعد از اینکه وب سایت شما آماده شد، باید این قابلیت را داشته باشد که در صفحه اول گوگل دیده شود)

4- ظاهر مدرن و امروزی داشته باشد یا قدیمی باشد

و بسیاری موارد دیگر ...

 

  آیا برای داشتن وی سایت باید حتما جلسه مشاوره داشت؟

 

براساس تجربیات شرکت کارکسا، با داشتن حداقل یک جلسه ، می توانیم مشاوره ای بسیار مناسب و درخور را به شما ارائه دهیم تا در نهایت بتوانید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. در جلسه مشاوره ، نکاتی را به شما می گوییم که احتمالا قبلا از آن بی خبر بودید و این می تواند به شما کمک بسیار خوبی کند.

 

 

جهت هماهنگی با شماره تلفن های موجود در بخش "تماس با ما" تماس بگیرید.

تیم کارکسا بی صبرانه منتظر همکاری با شماست :)