لیست کامل مزایای وب سایت

 

وب سایت ابزار بسیار مفیدی برای تبلیغ و گسترش کار و فعالیت شماست. امروزه با توجه به دسترسی آسان به اینترنت، وب سایت ها بسیار بیشتر از پیش، دیده می شوند.

بنابراین شما می تونید با داشتن وب سایتی متناسب با کسب و کار خود، بازده کارتان را افزایش دهید.

در واقع وب سایت همانند یک فروشگاه ( شرکت یا کسب و کار)  است که هیچ گاه تعطیل نمی شود. بنابراین شما می توانید 24 ساعته در حال کسب درآمد باشید !

 

قطعا این سوال می تواند در ذهن شما شکل بگیرد که "وب سایت" چه مزایایی دارد؟

 

 

در این مقاله وب سایت کارکسا قصد دارد لیست مزایای وب سایت را به طور کامل تشریح کند.

امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانید دید بهتری نسبت به مزایای وب سایت پیدا کنید :)

 

1- کسب و کاری بدون محدودیت زمانی

وب سایت شما 24 ساعته باز است ! در 7 روز هفته ! روز تعطیل و غیر تعطیل هم نمی شناسد !

در واقع شما و کسب و کارتان همیشه و همه جا دیده می شوید و این مزیت بسیار بزرگیست.

2- صرفه جویی در هزینه های راه اندازی

برای راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی (مثلا یک فروشگاه یا یک شرکت) ، شما حداقل به موارد زیر نیاز دارید :

2-1 فروشگاه ، شرکت و یا دفتر

2-2 هزینه نیروی انسانی و بیمه آنها

2-3 هزینه آب ، برق ، گاز و ...

2-4 بیمه

2-5 مالیات

2-6 و موارد بسیار دیگری

اما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین (در واقع وب سایت) ، شما نیاز به هیچ کدام از این موارد ندارید. فقط باید هزینه ای بابت طراحی وب سایت متناسب با کسب و کار خودتان پرداخت کنید (که البته شرکت کارکسا قیمت بسیار مناسبی برای پروژه های وب سایت شما در نظر می گیرد)

3- بازاریابی گسترده تر

اگر شما در محل زندگیتان کسب و کاری راه اندازی کنید یا حتی اگر در یکی از خیابان های شلوغ و پر و رفت آمد تهران فروشگاهی تاسیس نمایید و در نهایت شروع به بازاریابی کنید، آیا به نظرتان همه افراد شهرتان از کسب و کار شما باخبر می شوند؟ مردم شهرهای دیگر چطور؟ آیا تاکنون به خارج از کشور هم فکر کرده اید ؟ وب سایت می تواند همه این محدودیت ها را از بین ببرد. در واقع برای شما بازاریابی گسترده تر انجام بدهد.

4- کسب درآمد چشمگیر

آیا به این فکر کرده اید که برای مثال ساعت 12 شب روز جمعه وقتی در مهمانی خانوادگی هستید ، پول به حسابتان واریز شود ؟! اگر وب سایتی داشته باشید که دقیقا متناسب با کسب و کار شما باشد ، می تواند درآمد چشمگیری برای شما داشته باشد. درآمدی که شاید قبلا حسابی روی آن باز نمی کردید.

5- مزایای مادام العمر

هرچقدر بیشتر از عمر وب سایت شما بگذرد ، اعتباری که در موتورهای جستجوگر مانند گوگل پیدا خواهید کرد بیشتر و بیشتر می شود. پس وب سایت می تواند مزایای مادام العمر و رو به بالا برای شما داشته باشد.

6- نمایش رایگان نمونه کار

وقتی شما وب سایتی دارید که می توانید نمونه کارهایتان را در آن نمایش دهید، پس می توانید هر زمان که تمایل داشتید ، محصولات و یا کارهایتان را به روز کنید و این کار می تواند خیلی سریع انجام شود. بنابرین مشتری های شما می توانند بدون مراجعه به محل و کسب و کار شما ، از این بروزرسانی ها باخبر شوند.

7- تبلیغات رایگان

چرا باید هر ساله هزینه های زیادی را بابت تبلیغات صرف کنید ؟ وقتی شما صاحب یک وب سایت هستید ، مشروط بر اینکه وب سایتتان ، سئو مناسبی داشته باشد ، همانند این است که گوگل برای شما تبلیغات رایگان انجام می دهد ! دیگر چه چیزی می تواند از این بهتر باشد ؟؟

8- ارتباط مستقیم با مشتری

وقتی شما صاحب وب سایت هستید ، می توانید به ازای هر موردی ، از نظر مشتریان خود مطلع شوید و این می تواند برای بهبود روند کاری شما ، بسیار مفید باشد. همچنین شما می توانید به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به طور واقعی متوجه شوید که آیا مردم از کسب و کار شما راضی هستند و یا خیر.

 

حال یک سوال مهم در این مرحله مطرح می شود !

  برای داشتن وب سایت باید از کجا باید شروع کرد؟