جزئیات مراحل پیاده سازی وب سایت

 

شما برای داشتن وب سایت به جلسه مشاوره نیاز دارید. در جلسه مشاوره ، کارشناسان شرکت کارکسا به طور کامل فلسفه وب سایت و چگونگی برخورد با آن را برای شما تشریح خواهند کرد. در نهایت به منظور رسیدن به وب سایت مورد نظر خود ، مراحلی باید طی شود. همه این مراحل مهم و الزامی هستند و هر کدام باید با توجه به اولویت خود انجام شود. بنابراین ترتیب مراحل بسیار مهم می باشند.

در این بخش قصد داریم همه مراحل طراحی وب سایت را در 6 بخش تشریح کنیم:

 

1- نیازسنجی و درک کامل نیاز شما توسط کارشناسان کارکسا

در مرحله اول ، کارشناسان شرکت کارکسا باید متوجه شوند که نیاز دقیق شما چه چیزی است! زیرا براساس نیاز شما ، 5 مرحله بعد برنامه ریزی می شوند. همچنین اگر شما تجربه کافی درباره وب سایت نداشته باشید ، کارشناسان ما به طور کامل ، وب سایت و نکات مربوط به آن را برای شما تشریح خواهند کرد.

سپس پروپوزالی به عنوان لیست امکانات وب سایت مورد نظر شما تهیه شده و در اختیار شما قرار داده می شود.

2- ترسیم طرح اولیه سایت بر روی کاغذ

بعد از اینکه کارشناسان شرکت کارکسا به درک کامل از نیاز شما به وب سایت رسیدند ، طرح کلی وب سایت را بر روی کاغد می آورند.

3- پیاده سازی قالب مورد نظر با استفاده از فتوشاپ

در این بخش ، طرح ها با استفاده از نرم افزار هایی مانند فتوشاپ ، پیاده سازی شده  تا مشتریان درک کامل تر و حس بهتری نسبت به وب سایت خود داشته باشند.

4- شروع برنامه نویسی و برند سازی

در این بخش ، تیم برنامه نویسی کارکسا ، براساس داده های استخراج شده از 3 بخش قبل شروع به برنامه نویسی می کنند. همچنین برند سازی و طراحی لوگو (در صورت نیاز) در این بخش انجام می شود.

5- تکمیل مراحل سئو

پس از پیاده سازی کامل وب سایت ، مراحل مربوط به سئو (بهینه سازی موتورهای جستجوگر) انجام می گیرد.

6- پشتیبانی و به روز رسانی

پس از اینکه وب سایت مورد نظرتان در اختیار شما قرار گرفت ، مدت ها طول می کشد تا وب سایت به طور کامل زیر بار برده شود. در این مسیر شما به پشتیبانی شرکت کارکسا نیاز خواهید داشت. تیم کارکسا تا انتهای مسیر در کنار شماست :)

 

 

  جهت تماس با شرکت کارکسا به منظور  هماهنگی جلسه مشاوره به صفحه "تماس با ما" مراجعه نمایید.